Wiosenna promocja na serwis klimatyzacji z czyszczeniem i odgrzybianiem.

wiosenna promocja serwis klimatyzacji

Zamów kompleksowy serwis klimatyzacji wraz z czyszczeniem i odgrzybianiem. Teraz w promocyjnej cenie – już od 120 zł* (*od trzech urządzeń).

Klimatyzacja wymaga systematycznych serwisów i konserwacji. Czyszczenie klimatyzacji z odgrzybianiem powinno być przeprowadzone przynajmniej raz do roku. Większość producentów zaleca dwa przeglądy w roku.

☎ 794-602-307 | Skontaktuj się z nami!

Przed uruchomieniem klimatyzatora po zimie należy przeprowadzić określone czynności serwisowe takie jak dezynfekcja i mycie urządzeń odpowiednimi preparatami. Nie mniej ważne jest sprawdzenie stanu technicznego klimatyzacji jak i całej instalacji klimatyzacyjnej (jednostki wewnętrzne i zewnętrzne).

Poznaj zakres czynności serwisowych przeprowadzanych w czasie przeglądu klimatyzacji. Konserwacja i serwis klimatyzacji obejmują:

  • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
  • sprawdzenie ciśnień pracy
  • czyszczenie filtrów powietrza w jednostkach ściennych, podsufitowych, kasetonowych
    czyszczenie skraplacza
  • czyszczenie parownika
  • wymiana filtrów w urządzeniach kanałowych
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego (za dopłatą)
  • sprawdzenie układu odprowadzenia skroplin

Dowiedz się więcej >

Nasza firma serwisuje klimatyzatory takich producentów jak: Mitsubishi Electric, Samsung, LG, Sharp, Daikin, Fuji, Electra, York, Gree, Chigo, Fujitsu, LG, VTS, Remak, Climaver, Panasonic.

Dojazd do Klienta gratis!
Zgłoszenia przyjmujemy od 8.00 do 22.00.

Naprawa i Serwis Klimatyzacji: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz i okolice Warszawy – Łomianki, Pruszków, Piaseczno, Legionowo.

wiosenna promocja serwis odgrzybianie klimatyzacji warszawa

Wiosenna promocja na serwis klimatyzacji z czyszczeniem i odgrzybianiem.


 

Wiosenna promocja na serwis klimatyzacji