Serwis klimatyzacji biurowej Warszawa | Zamów już teraz kompleksowy Serwis Klimatyzacji w biurze – Przegląd, Naprawa, Czyszczenie z Odgrzybianiem

serwis klimatyzacji biurowej warszawa

Systematyczne serwisowanie klimatyzacji biurowej wraz z czyszczeniem i odgrzybianiem to podstawa do prawidłowego funkcjonowania klimatyzacji.

Klimatyzacja w biurze ma na celu utrzymanie wybranej i komfortowej temperatury, oczyszczanie powietrza i utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza.

Zapewnia komfort pracy urządzeń, a także osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach.


☎ 794-602-307 | Wezwij Technika!


Oferujemy terminy z dnia na dzień i szybką naprawę w przypadku awarii klimatyzacji biurowej.

W przypadku gdy klimatyzacja w biurze nie działa, nie chłodzi lub klimatyzatory nie włączają się, to mamy do czynienia z awarią klimatyzacji. Do usunięcia usterki i awarii urządzeń klimatyzacyjnych niezbędne jest wezwanie fachowego serwisu.

W ramach czynności serwisowych wykonujemy: sprawdzenie nieszczelności instalacji freonowej, wymianę modułów i płytek sterujących klimatyzacji, a także uzupełnienie czynnika chłodniczego w instalacji klimatyzacyjnej.

W ramach standardowego okresowego przeglądu wykonujemy: czyszczenie klimatyzacji i odgrzybianie, sprawdzenie ciśnień gazu, czyszczenie filtrów powietrza, itd.

Poznaj zakres czynności serwisowych przeprowadzanych w czasie przeglądu klimatyzacji biurowej Warszawa – więcej >

Serwisujemy i naprawiamy urządzenia klimatyzacyjne wszystkich producentów: Samsung, LG, Free, Fujitsu, Mitsubishi, Hyundai, Mistral i wiele innych.

serwis klimatyzacji biurowej warszawa

Producenci klimatyzacji zalecają wykonywanie dwóch przeglądów do roku, co zapewni ciągłą i nieprzerwaną pracę urządzeń. Klimatyzacja w biurze Warszawa dzięki odpowiedniej konserwacji będzie pracować bezawaryjnie przez długi okres czasu.

Bezawaryjna praca jest niezwykle ważna w przypadku klimatyzacji zainstalowanej w serwerowni!

Regularny serwis klimatyzacji biurowej Warszawa oraz w serwerowni zapewni nieprzerwane i bezawaryjne działanie klimatyzatorów, a ryzyko wystąpienia awarii zostanie zredukowane do minimum.

Zakres czynności serwisowych przeprowadzanych w czasie serwisu klimatyzacji biurowej Warszawa:

  • sprawdzenie ciśnienia czynnika chłodniczego w układzie
  • sprawdzenie szczelności instalacji
  • poprawność działania klimatyzacji
  • kontrola odprowadzania skroplin
  • czyszczenie filtrów jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
  • czyszczenie i odgrzybianie preparatem grzybobójczym i bakteriobójczym

Serwis klimatyzacji biurowej Warszawa

Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy: Praga Południe, Praga Północ, Wawer, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Bemowo.


wiosenna promocja serwis klimatyzacji


ESP Serwis Sp. z o.o. 

Serwis klimatyzacji biurowej Warszawa