Serwis i czyszczenie klimatyzacji biurowej

Oferujemy Państwu serwis i czyszczenie klimatyzacji biurowej Warszawa, aby wielogodzinne przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach biurowych było komfortowe i przede wszystkim zdrowe.

☎ 794-602-307 | Skontaktuj się z nami!

Klimatyzacja w warszawskich biurach to obecnie standard wyposażenia. Aby klimatyzacja dobrze nam służyła należy przestrzegać kilka podstawowych zasad użytkowania.

Obowiązek czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych wynika z przepisów rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 z późn. zm.). Czytaj więcej >

 

promocja serwis odgrzybianie klimatyzacji warszawa

Przede wszystkim należy zadbać o utrzymanie urządzeń klimatyzacyjnych w czystości. W urządzeniu gromadzą się zanieczyszczenia takiej jak kurz, pył, pleśnie i grzyby, które trzeba regularnie usuwać.

Jeżeli nie będziemy tego robić, to klimatyzacja stanie się źródłem drobnoustrojów, bakterii i grzybów.

Klimatyzację w biurze należy czyścić dwa razy w roku zamawiając profesjonalny serwis, który przeprowadzi kompleksowe czynności serwisowe, w tym co najważniejsze czyszczenie i odgrzybianie.

Regularne serwisowanie urządzeń umożliwi także szybką diagnozę usterek lub nieprawidłowości w funkcjonowaniu klimatyzatora.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji biurowej Warszawa

Poznaj zakres czynności serwisowych przeprowadzanych w czasie przeglądu klimatyzacji. Konserwacja i serwis klimatyzacji obejmują:

  • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
  • sprawdzenie ciśnień pracy
  • czyszczenie filtrów powietrza w jednostkach ściennych, podsufitowych, kasetonowych
    czyszczenie skraplacza
  • czyszczenie parownika
  • wymiana filtrów w urządzeniach kanałowych
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego (za dopłatą)
  • sprawdzenie układu odprowadzenia skroplin

Dowiedz się więcej >

Serwis klimatyzacji domowej i biurowej


 

Serwis i czyszczenie klimatyzacji biurowej