Serwis klimatyzacji domowej i biurowej

Oferujemy kompleksowy przegląd i serwis klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic. Naprawiamy i serwisujemy klimatyzację domową i biurową.

promocja serwis odgrzybianie klimatyzacji warszawa

Przygotuj klimatyzację do sezonu – zamów czyszczenie klimatyzacji z odgrzybianiem

☎ 794-602-307 | Skontaktuj się z nami!

Przeglądy sezonowe klimatyzacji powinno przeprowadzać sie dwa razy do roku, wiosną i jesienią. Regularne przeglądy klimatyzacji zapewnią prawidłowe funkcjonowanie urządzeń, lepszą wydajność i cichszą pracę.

Klimatyzacja w domu, biurze czy w lokalu usługowym wymaga regularnych przeglądów serwisowych. Konserwacja, czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji powinno być przeprowadzone zarówno przed i po sezonie, a także w przypadku gdy klimatyzacja była przez długi czas nieużywana. Serwis klimatyzacji domowej i biurowej.

Czyszczenie i odgrzybienie klimatyzacji to jedna z najważniejszych czynności podczas przeglądu i serwisu klimatyzatora. Używane są do tego odpowiednie preparaty dezynfekujące i odgrzybiające urządzenie i poszczególne elementy takie jak: filtr siatkowy, wymienniki ciepła, taca ociekowa.

Kolejna czynność serwisowa to sprawdzenie stanu technicznego klimatyzacji. Przeprowadzane są czynności sprawdzające szczelność instalacji oraz sprawdzenie pomiarów elektrycznych.
Pełny zakres czynności przeprowadzany w czasie serwisu klimatyzacji – czytaj więcej >

Zachęcamy do stałej współpracy w zakresie obsługi serwisowej, w ramach której zapewniamy:

  • regularną opiekę serwisową
  • krótki czas diagnozy i naprawy klimatyzacji
  • utrzymanie bezawaryjnej pracy urządzeń

Zajmujemy się naprawą, serwisem i konserwacją najpopularniejszych na polskim rynku urzadzeń klimatyzacyjnych typu split, multi split, systemów VRF.

Zamawiając serwis klimatyzacji domowej i biurowej Warszawa w naszej firmie będziecie mieli Państwo pewność solidnie wykonanej pracy przez wysokiej klasy techników klimatyzacji, którzy posiadają odpowiednie szkolenia i certyfikaty.

montaż naprawa serwis klimatyzacji warszawa

Serwis klimatyzacji domowej i biurowej Warszawa


 

Klimatyzacja Warszawa | Serwis klimatyzacji domowej i biurowej