16 edycja Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2018 Warszawa

Najważniejsze wydarzenie branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. 16 edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018 Warszawa odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2018 r. w Warszawie, w Centrum MT Polska – ul. Marsa 56C.

Targom dla specjalistów z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej towarzyszyć będą dwudniowe seminaria, przegląd klimatyzatorów split i central wentylacyjnych.

Dla odwiedzających targi przygotowano wiele atrakcji, takich jak: pokazy i konkursy w strefie instalatora, a także udział w konkursie na najciekawszy produkt.

WYDARZENIA TARGOWE 2018

STREFA INSTALATORA

Strefa instalatora to strefa pokazów, której celem jest przekazania umiejętności praktycznych, edukacja i podnoszenie kompetencji zawodowych jak również prezentacja nowych produktów i rozwiązań technicznych.

Pokazy w Strefie Instalatorów 2018 – program – więcej >

ARENA TECHNOLOGII

Arena Technologii to specjalna strefa, w której prezentowane będą produkty i urządzenia wystawców.

KONKURS NA NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2018

Organizator targów organizuje konkurs na najciekawszy produkt 2018 – więcej >

SEMINARIA EKSPERCKIE

W czasie trwania targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018 odbywa się dwudniowy cykl seminariów, wykładów i prezentacji. Przeznaczone są dla projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Program – więcej >

STREFA WIEDZY

W strefie wiedzy, można będzie nabyć literaturę fachową na stoisku Księgarnia SPW oraz zapoznać się z projektami zgłoszonymi do Nagrody Pascal 2018.

Zapoznaj się z harmonogramem seminariów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018 – więcej >

Więcej informacji: www.forumwentylacja.pl

16 edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018 Warszawa